19V 120W Mini Gaming PC Adapter for Asus NUC 10 11 12 13 14 Pro, LG 17U70N 15U70P, GEEKOM IT13 A8 A7 A5 XT12 Pro, Beelink SER6 Pro, GMKtec Nucbox K7, FSP FSP120-ABBN2 AMD Ryzen Mini PC Charger
★★★★★ 4.9 147 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.osteopathymasters.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Input voltage range of AC 100-240V allows for use in different countries and regions. Output current of DC 19V 6.32A 6.3A 4.74A 3.42A 65W 90W 120W for efficient power conversion. Compatible with Intel Asus NUC 10 11 12 13 14 Pro Kit Mini PC