New Cooling Fan Replace D0925W14B7PZA58, CPU Cooling Fans, DC14V 0.17A 3-Wire
★★★★★ 4.7 138 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by www.osteopathymasters.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Product specification 14V 0.17A 92X92X25mm IP55 Color: Black Material: ABS plastic Buyer's note If you have any inquiries about model or installation or other aspects, please feel free to contact us
  • Size: 92×92×25mm
  • Specification: DC14V, 0.17A, 3-Wire
  • Package Contents: 1*Cooling Fan, 2*Protective Net, 4*Screws
Manufacturer Sfgallop
Item model number D0925W14B7PZA58
Package Dimensions 4.7 x 4.3 x 1.5 inches; 7.2 ounces
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
138 ratings | 57 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (119)
4 stars
2% (3)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (14)